Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

5. hely: 7-8. osztály csapata
A csapat tagjai: Selmeczy Dóra, Szalai Stella, Stecz Karolina, Takács Júlia, Takács Gréta, Csitkovics Daniella, Balla Kata, Szép Barbara

2. hely:
Viniczay Gábor, Smidéliusz Marcell, Tóth Tamás, Vajda Dániel, Hetyei Erik  6. a
Felkészítő tanár: Nagy Attiláné

7. hely:
Koltay Dorottya, Horváth Márk, Csóka Nikoletta, Jagodits Milán, Baranyai Nikoletta  6. b
Felkészítő tanár: Gulyásné Németh Eszter

8. hely:
Tóth Esztella, Horváth Benedek, Bálint Enikő , Kövesdi Zoltán, Kiss Máté  5. a
Felkészítő tanár: Szijj Krisztina

Angol nyelvű betűző verseny

2. hely (csapat): Fülepp Réka, Prohászka Fruzsina, Szakos Sára 6.a.

1. hely (egyéni): Szakos Sára 6.a.

Városi műveltségi vetélkedő 3-4. osztályosok részére

Téma: Szent Márton élete és népszokások

4. hely: Farkas Veronika, Nagy Zsófia, Németh Gábor 4. b

Felkészítő: Havasiné Kiss Krisztina
Bolláné Trubinyi Csilla hitoktató

Városi Atlétika Diákolimpia IV.korcsoport

Súlylökés

8. hely: Németh Bálint 7.a


Városi Atlétika Diákolimpia III.korcsoport

600m síkfutás

7. hely: Pörge Bálint 5.b

Gyorsasági Görkorcsolya Grand Prix

1. hely: Sipos János

Turul Görkorcsolya Kupa

1. hely: Sipos János

Neumann Kupa III. korcsoport ( Labdarúgás)

3. hely:
csapattagok:
Ferencsák Barna 6.a
Simon Barnabás 5.a
Beke Zalán 6.a
Tóth Tamás 6.a
Tóth Theodor 6.b
Rudovics András 5.b
Pörge Bálint 5.b
Halmágyi Milán 5.b
Kolompár Alex 5.b
Csárdi Bálint 6.c
Legjobb kapus különdíj: Csárdi Bálint 6.c

Neumann Kupa IV. korcsoport ( Labdarúgás)

2.hely
csapattagok:
Gaál Kornél 8.a
Nagy Márton 8.a
Bereczki Attila 8.a
Tóth Vajk 8.b
Horváth Patrik 8.b
Papp Erik 7.b
Fördős Krisztián 8.a
Stieber Levente 8.a
Lippai Dániel 7.a
Pirhoffer Kristóf 8.a
Végh Ádám 8.a
Legjobb kapus különdíj: Tóth Vajk
Gólkirály: Gaál Kornél

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok