Iskolánkban működő ÖKO-kör szervezésében 9. alkalommal került megrendezésre a verseny, 2. osztályosok számára. A verseny megrendezésével célunk volt, hogy elfogadtassuk, megszerettessük és megismertessük a gyerekekkel az állatokat, növényeket, melyek a természet, így mindennapi életünk része. Felhívni a figyelmet környezetünk, földünk védelmére, mely mindannyiunk feladata.

A zsűri elnöke Kránitz Tiborné volt, a Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ munkatársa.
A verseny után a csapatokat uzsonnára invitáltuk. Oklevelet, érmet, ajándéktárgyakat kaptak a versenyen résztvevő tanulók.

Föld napi városi környezetismereti verseny - Fenntarthatósági Témahét keretében

Örökös ökoiskola