Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

A Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola által rendezett, "Mi Világunk" - városi Öko - környezetismereti versenyen iskolánk csapata 1. helyezést ért el. A csapat tagjai: Tolnai Bianka, Norcen Noel és Szakály Barnabás 4. c osztályos tanulók.

Győzelmükhöz gratulálunk!

Győzelmükhöz gratulálunk!