"Szakmázzunk" című városi verseny csapat - Gépipari és Informatikai Szakgimnázium
3. hely csapat: Szabó Marcell, Kiss Dominik, Tóth Máté Teodor 8.b
Felkészítő tanár: Polcsik Bernadett

"Nem bántja a szemét a szemét?" című városi környezetvédelmi verseny csapat - Bercsényi
3. hely: Johan Levente, Baráth Dávid, Vajda Dániel 8. a

Városi Elsősegélynyújtó verseny csapat
5. hely: Szalai Eszter, Tóth Kitti, Rudovics András, Csík Gergely, Benkő Krisztián 7.b
Felkészítő tanár: Polcsik Bernadett

2. hely (csapat): Czirók Marcell, Pankotay Benedek, Gecsei Dániel, Jánosi Anna, Varga Adél 5.a

4. helyezett lánycsapat:
Vinkó Hédi 4.d
Szabó Fanni 4.d
Magyar Zsófia 4.a
Juhász-Tóth Eszter 4.a
Farkas Boglárka 4.b

Iskolánkban működő ÖKO-kör szervezésében 9. alkalommal került megrendezésre a verseny, 2. osztályosok számára. A verseny megrendezésével célunk volt, hogy elfogadtassuk, megszerettessük és megismertessük a gyerekekkel az állatokat, növényeket, melyek a természet, így mindennapi életünk része. Felhívni a figyelmet környezetünk, földünk védelmére, mely mindannyiunk feladata.

A zsűri elnöke Kránitz Tiborné volt, a Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ munkatársa.
A verseny után a csapatokat uzsonnára invitáltuk. Oklevelet, érmet, ajándéktárgyakat kaptak a versenyen résztvevő tanulók.

Föld napi városi környezetismereti verseny - Fenntarthatósági Témahét keretében

2017. április 3-án került megrendezésre a Bolyai Úszó Kupa, melyen a Bolyai, Gothard, Zrínyi és a körmendi Somogyi iskola úszói mellett a mi iskolánk alsó tagozatos tanulói vettek részt.
Kis úszópalántáink egyéni számokban és csapatban is indultak, és kimagasló eredményeket értek el!

1. évfolyam
Samu Adél – hátúszás 2.hely, gyorsúszás 3. hely
Molnár-Végh Bálint – hátúszás 1. hely, gyorsúszás 2. hely

2. évfolyam