Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

Nagyon szépen szerepelt iskolánk három tanulója a Herman Ottó Természetismereti Verseny Országos fordulóján, melyet május 28-án, vasárnap rendeztek meg Budapesten.
Péntek Réka (4.a) - 5. helyezést, Taba Zsombor (3.a) - 3. helyezést, és Szakály Barnabás (4.c) osztályos tanuló - 8. helyezést ért el.
Gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea