Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

Iskolánk 7. osztályos csapata a Bolyai Matematika Csaptversenyen 9. helyezést ért el!

A csapat tagjai:
Eichinger Vanda
Fördős Adrián
Szakos Sára
Tóth Bálint Tamás
Gratulálunk a csapattagoknak a szép szereplésért.

Felkészítőjük: Siskáné Hernáth Andrea