Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

Nagyon szépen szerepelt iskolánk három tanulója a Herman Ottó Természetismereti Verseny Országos fordulóján, melyet május 28-án, vasárnap rendeztek meg Budapesten.
Péntek Réka (4.a) - 5. helyezést, Taba Zsombor (3.a) - 3. helyezést, és Szakály Barnabás (4.c) osztályos tanuló - 8. helyezést ért el.
Gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea

Május 13-án (szombaton) került megrendezésre Marcaliban az Alapműveleti Matematika Verseny Országos Döntője, ahová Szakály Barnabás 4.c osztályos tanuló, a megyei forduló második helyezettjeként került meghívásra.

Barni, a versenyen elérhető 50 pontból, 48 pontot szerzett, s ezzel a legjobb hat versenyző között, az 5. helyen végzett. Teljesítménye példaértékű. Nagyon büszkék vagyunk rá.
Gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea

Március közepén rendezték meg Debrecenben az ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA országos döntőjét, ahol 4 tanuló vett részt. Horváth Emma Sára gyors és hátúszásban is egyéni eredményein javított. A NEUMANN lány II. korcsoportos csapat a 4x50m –es távon  2:37-es időt ért el, amely 10 másodperccel jobb, mint a megyei selejtező eredménye.

Tagok:

Horváth Emma Sára 3.c
Juhász-Tóth Eszter 4.a
Lipics Zsófia 4.b
Smidéliusz Anna 4.a

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!

2. hely: Hargitai Borka, Pálmay Panna, Rőthy Hanna 5. a
3. hely: Bognár Márton, Jánosi Balázs, Horváth Ádám 5. a