Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

Második alkalommal került megrendezésre az ÖKO Majális keretében a  Megyei környezetvédelmi vetélkedő Vas megye általános  iskolák felső tagozatos  és középfokú oktatási intézmények diákjai részére a Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ Közhasznú Alapítvány, a Szombathelyi Neumann János Általános Iskola, a Herman Ottó Szakképző Iskola és az ELTE Savaria Egyetemi Központ szervezésében.
Témája: Vas megye környezeti adottságai vagy/ és környezeti állapota.

Iskolánkat képviselő csapat tagjai: Balikó Milán, Farkas Tamás 7.a és Pankotay Benedek 5.a osztályos tanuló.
A verseny eredményhirdetése: május 13. 10 óra - az ÖKO Majális rendezvényen lesz.