Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

Második alkalommal került megrendezésre az ÖKO Majális keretében a  Megyei környezetvédelmi vetélkedő Vas megye általános  iskolák felső tagozatos  és középfokú oktatási intézmények diákjai részére a Nyugat-Dunántúli Környezetvédelmi Központ Közhasznú Alapítvány, a Szombathelyi Neumann János Általános Iskola, a Herman Ottó Szakképző Iskola és az ELTE Savaria Egyetemi Központ szervezésében.
Témája: Vas megye környezeti adottságai vagy/ és környezeti állapota.

Iskolánkat képviselő csapat tagjai: Balikó Milán, Farkas Tamás 7.a és Pankotay Benedek 5.a osztályos tanuló.
A verseny eredményhirdetése: május 13. 10 óra - az ÖKO Majális rendezvényen lesz.