Iskolánkból két negyedikes tanuló kapott meghívást a verseny ünnepélyes díjkiosztójára, ahová az évfolyamonkénti legjobb hat tanulót hívják meg.
Szekér Gergely 4.c osztályos tanuló 6. helyen végzett.
Szakály Barnabás szintén 4.c osztályos tanuló az előkelő 2. helyet szerezte meg olyan magas pontszámmal, hogy 2. helyezettként is továbbjutott az országos versenyre, ahol Vas megyét képviseli.

Ugyanitt Káldy Fruzsina 7., Hári Noémi 11. helyen végzett. Mindketten 4.a osztályosok.

Elért eredményükhöz gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea