Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50. évfordulója alkalmából a Szombathelyi Neumann János Általános Iskola 2017. március 7-én „Megyei Kodály Műveltségi Versenyt” rendezett. A vetélkedőt 5-12. évfolyamos tanulók 3 fős csapatai számára hirdettük meg.

A verseny fő céljai között szerepelt: a kodályi életmű ápolása, a komplex személyiségfejlesztés, a tehetséggondozás, a nemzeti hagyományok ápolása, értékeink megismerése és megőrzése.
A verseny írásbeli, szóbeli, gyakorlati jellegű feladatokból valamint előre elkészítendő projektmunkából állt.
Galéria:

Megyei Kodály Műveltségi Verseny

Minden tanuló valamint felkészítő tanáraik a verseny után emléklapot vehetett át. A legeredményesebben szereplő csapatok tagjai oklevelet kaptak és tárgyjutalomban részesültek.

Eredmények
I.hely
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
Csapatnév: Bíborka