Iskolánkból sok kisdiák tette próbára tudását ezen a megmérettetésen. Az alsó tagozatosok közül Horváth Emma Sára gyors és hátúszásában is első, míg Smidéliusz Anna hátúszásban harmadik gyorsúszásban hetedik, Péntek Réka gyorsúszásban hat, hátúszásban kilencedik, Juhász- Tóth Eszter hátúszásban ötödik és Svélecz Benjamin kilencedik helyezést ért el. A felső tagozatból egy, azaz egy legény volt a gáton aznap. Mátyás Bendegúz mell és gyorsúszásban is másodikként érintette a falat.

Gratulálunk az eredményekhez!