Samu Adél 1.a; Molnár-Végh Bálint 1.a; Pataki Fanni 2.a; Hegedüs Áron 2.b; Radányi Dániel 3.a; Varga Ramóna Vivien 3.a; Péter Boglárka 3.b; Németh Kitti 3.b; Molnár Levente 3.b; Horváth Flórián 3.b; Hergovics Adél 4.a; Csikós Péter 4.a; Takács Bendegúz 4.a; Magyar Zsófia 4.a; Tanai Kitti 4.a; Németh Zsombor 4.c; Vicértes Dóra 4.c; Kovács Lőrinc 4.c; Farkas Boglárka 4.b; Gábriel Zoé 4.b; Molnár-Végh Marcell 4.b; Szabó Fanni 4.d; Svélecz Benjamin 4.d; Vinkó Hédi 4.d; Feiner Zsófia 5.a; Horváth Emese 5.a; Wappel Alexa Liza 5.a; Jánosi Anna 5.a; Varga Adél 5.a; Csik Kornél 5.b; Baksa László 5.b; Csikós Eszter 6.a; Farkas Veronika 6.a; Pálmay Panna 6.a; Bognár Márton 6.a; Szalai Dénes 6.b; Lukács Márton 7.a; Réthy Benedek 7.a; Rába Rebeka 7.b; Csik Gergely 7.b; Eichinger Vanda 8.a; Fördős Adrián 8.a; Szakos Sára 8.a; Szabó Marcell 8.b; Kiss Dominik 8.b; Az iskolai tánccsoport 3-4. évf.; Zumba Kids csoport - Country tánc 1-5. évf.