Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

ÚSZÁSOKTATÁS

Céljaink között kiemelkedő szerepe van az egészséges életmódra nevelésnek. Ennek egyik meghatározó színtere az első két évfolyamon megvalósuló úszásoktatás.

Tanulóinkat heti két alkalommal – testnevelés órák keretében – a Vízmű SC oktatói tanítják úszni a Fedett Uszodában. Az úszásoktatáson való részvétel nem kötelező. Azok, akik nem választják az úszást, a heti öt testnevelés mindegyikén az iskolában testnevelés órán vesznek részt.

Több olyan tanulónk is van, akik az alsó tagozatos úszásoktatásunknak köszönhetően városi, megyei és országos versenyeken is szép eredményeket érnek el.