Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

Október 5-én iskolánk 3-4. osztályos tanulói a Csodaparkban emlékeztek meg a 168 éve Aradon történt eseményekről. Először a 4.a osztályosok idézték fel versekkel, történetekkel e szomorú napot, majd ezt követte facsemete ültetése. A fára kötött nemzeti színű szalaggal tisztelegtek a diákok az 1849-ben kivégzett hős tábornokok emléke előtt.

Faültetés (aradi vértanúk)