Dolgozó neve tanított tantárgy, munkakör
Andrásiné Vági Erzsébet Ének-zene
Magyar nyelv és irodalom
Napközi 11.csoport
Bálint Anikó Intézményvezető - helyettes
Matematika
Bán Gabriella Napközi 8.csoport
Német nyelv
SNI
Szakkör
Testnevelés és sport
Tömegsport
Baranyi Adrienn Fejlesztés
Informatika
Informatika+
Matematika
Napközi 13.csoport
Szakkör
Bertók Katalin Etika/hit-és erkölcstan
Osztályfőnöki
Testnevelés és sport
Tömegsport
Osztályfőnök 6.b
Bodáné Szalai Ágnes Napközi 9.csoport
Technika, életvitel és gyakorlat
Testnevelés és sport
Bogárdi Lajosné takarítónő
Bogdán Csilla Angol nyelv
Etika/hit- és erkölcstan
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Szakkör
Osztályfőnök 4.c
Boros Ildikó Etika/hit- és erkölcstan
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Napközi 1.csoport
Testnevelés és sport
Tömegsport
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 1.a
Brávácz Margit Etika/hit-és erkölcstan
Magyar
Csapó Erzsébet Intézményvezető
Biológia-egészségtan
Csárdiné Potyi Barbara takarítónő
Doma Gáborné Ének-zene
Etika/hit- és erkölcstan
Fejlesztés
Felzárkóztatás
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Osztályfőnök 3.a
Dr Szendéné Czömpöly Dóra Etika/hit- és erkölcstan
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Szakkör
Testnevelés és sport
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 2.b
Farkas Zsolt Informatika
Informatika+
Matematika
Matematika+
Rendszergazda
Fehérné Molnár Beáta Etika/hit- és erkölcstan
Magyar nyelv és irodalom
Szakkör
Technika, életvitel és gyakorlat
Testnevelés és sport
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 4.a
Felföldi Zoltánné Ének-zene
Napközi 2.csoport
Szakkör
Gréger Katalin Angol nyelv
Etika/hit- és erkölcstan
Matematika
Szakkör
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 4.b
Gulyásné Németh Eszter Énekkar
Ének-zene
Osztályfőnök 5.b
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Havasiné Kiss Krisztina Etika/hit- és erkölcstan
Felzárkóztatás
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Szakkör
Testnevelés és sport
Osztályfőnök 3.c
Herczeg Imréné Napközi 8.csoport
Német nyelv
Hetyei Krisztina iskolatitkár
Horváthné Tóth Tímea Etika/hit- és erkölcstan
Környezetismeret
Matematika
Szakkör
Osztályfőnök 3.b
3-4. évf. munkaközösségvezető
ÖKO kör vezető
Jobban Margit Etika/hit-és erkölcstan
Földrajz
Napközi 13.csoport
Osztályfőnök 8.b
Természetismeret
Természettudományi gyakorlat
Kajtárné Tancsics Hajnalka Könyvtáros
Etika/hit-és erkölcstan
Kálmán-Saly Anett iskolatitkár
Kereszturi Márta Angol nyelv
Etika/hit- és erkölcstan
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Szakkör
Technika, életvitel és gyakorlat
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 2.a
Keszei Fruzsina Piroska Magyar
Napközi
Kiss Szilárd Osztályfőnök 5.c
Szakkör
Testnevelés és sport
Tömegsport
Konczérné Krajcsics Ildikó Ének-zene
Napközi 7.csoport
Lohonyai Lászlóné Napközi 12.csoport, 13.csoport
Lőrincz Csilla Etika/hit-és erkölcstan
Napközi 10. csoport, 13.csoport
Osztályfőnök 7.c
Vizuális kultúra
Márk Angelika Napközi 5.csoport
Testnevelés és sport
Miltényi Eszter Előkészítő
Etika/hit-és erkölcstan
Magyar
Magyar nyelv és irodalom
Osztályfőnök 7.a
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Mónosné Döbör Cecília Etika/hit- és erkölcstan
Felzárkóztatás
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Technika, életvitel és gyakorlat
Testnevelés és sport
Vizuális kultúra
Osztályfőnök 1.b
Nagy Anikó Szabina Felzárkóztatás
Napközi 3.csoport
Nagy Attiláné Etika/hit-és erkölcstan
Hon- és népismeret
Informatika
Napközi 12.csoport
Osztályfőnök 5.d
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Németh Balázs Zoltán karbantartó
Németh Ernőné Napközi 6.csoport
Technika, életvitel és gyakorlat
Vizuális kultúra
Németh Ferenc karbantartó
Németh Zoltánné takarítónő
Ostorics Ildikó Angol nyelv
Pernyészné Róka Zsuzsanna Ének-zene
Etika/hit- és erkölcstan
Felzárkóztatás
Környezetismeret
Magyar nyelv és irodalom
Matematika
Napközi 5.csoport
Technika, életvitel és gyakorlat
osztályfőnök 2.c
1-2. évf. munkaközösségvezteő
Polcsik Bernadett Biológia-egészségtan
Napközi 13.csoport
Pályaválasztás
Szakkör
Természetismeret
Technika, életvitel és gyakorlat
Reál munkaközösségvezető
Prácserné Nagy Éva Környezetismeret
Napközi 1.csoport
SNI
Technika, életvitel és gyakorlat
Vizuális kultúra
Schmidt Hajnalka intézményvezető - helyettes
Angol nyelv
Sipőczné Lőrincz Aletta Angol nyelv
Etika/hit-és erkölcstan
Humán munkaközösségvezető
Osztályfőnök 6.a
Siskáné Hernáth Andrea Előkészítő
Matematika
Matematika+
Osztályfőnök 7.b
Szakkör
Szabó Antalné Napközi 4.csoport
Testnevelés és sport
Szibler Krisztiánné Ének-zene
Napközi 10. csoport, 12.csoport
Szigethy Mónika Etika/hit-és erkölcstan
Osztályfőnök 5.a
Testnevelés és sport
Tömegsport
DÖK segítő tanár
Szigligeti Ottó karbantartó
Szijj Krisztina Etika/hit-és erkölcstan
Német nyelv
Németh Nyelv
Osztályfőnök 8.a
Történelem, társadalmi és állampolgári ismeretek
Varga Zsuzsanna Felzárkóztatás
Fizika
Kémia
Természettudományi gyakorlat
Vörös Krisztina takarítónő

Felújítás

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok