Október 4-én kilencedik alkalommal rendeztük meg iskolánkban a "Mondd, szereted az állatokat?" - városi környezetismereti versenyt 3. és 4. osztályos tanulók számára.A verseny egyéni és csapatverseny is volt. Egyéniben az első hat helyezettet jutalmaztuk (oklevéllel, könyvvel), minden csapat érmet kapott (az első kettő aranyat, kettő ezüstöt, három csapat pedig bronzot). A verseny megrendezésével célunk volt, hogy elfogadtassuk, megszerettessük és megismertessük a gyerekekkel az állatokat, melyek a természet, így mindennapi életünk része.

A verseny első helyezettje egyéniben: Gadányi Péter (Reményik) és Taba Zsombor (Neumann)
Csapatban: I. hely Somogyi Zénó, Sopár Zalán, Koós Alex, Novák Barnabás (Reguly) és Taba Dorka 3.a, Takács Szofi 3.b, Borbély Dániel 4.b, Taba Zsombor 4.a (Neumann)
Gratulálunk minden versenyzőnek!

"Mondd, szereted az állatokat?" - városi verseny