Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

Október 4-én kilencedik alkalommal rendeztük meg iskolánkban a "Mondd, szereted az állatokat?" - városi környezetismereti versenyt 3. és 4. osztályos tanulók számára.A verseny egyéni és csapatverseny is volt. Egyéniben az első hat helyezettet jutalmaztuk (oklevéllel, könyvvel), minden csapat érmet kapott (az első kettő aranyat, kettő ezüstöt, három csapat pedig bronzot). A verseny megrendezésével célunk volt, hogy elfogadtassuk, megszerettessük és megismertessük a gyerekekkel az állatokat, melyek a természet, így mindennapi életünk része.

A verseny első helyezettje egyéniben: Gadányi Péter (Reményik) és Taba Zsombor (Neumann)
Csapatban: I. hely Somogyi Zénó, Sopár Zalán, Koós Alex, Novák Barnabás (Reguly) és Taba Dorka 3.a, Takács Szofi 3.b, Borbély Dániel 4.b, Taba Zsombor 4.a (Neumann)
Gratulálunk minden versenyzőnek!

"Mondd, szereted az állatokat?" - városi verseny