2018. április 19-én, tizedik alkalommal került megrendezésre 2. osztályosok számára,a Föld napi városi komplex tanulmányi verseny. A versenyen 5 csapat vett részt. Matematikai feladat, szólások-közmondások, környezetismereti feladatlap, rejtvény, szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos feladat várta a versenyző diákokat.

A verseny végén uzsonnára invitáltuk a résztvevő csapatokat.

A verseny célja: felhívni a gyerekek figyelmét a földünket veszélyeztető problémákra.

A csapatokat oklevéllel, éremmel és ajándéktárggyal  jutalmaztuk. 

Föld napja alkalmából megrendezett komplex városi verseny 2. osztályosok részére

A 3-4. osztályos diákok tisztes helytállassal vettek részt a Városi Atlétika Bajnokságon. Vidám hangulatban, napsütésben telt a délután, miközben jó egyéni teljesítmények születtek.

Városi Atlétika Bajnokság egyéni

 

 

Név Versenyszám Helyezés
Bordohányi Dorina     600m síkfutás 3.
Hosszu András Magasugrás 2.
  távolugrás 4.
Tóth Benjámin 4x100 váltó 1.
  600m síkfutás         3.
Vízvári Csongor 4x100 váltó 1.
  Magasugrás 3.
Takács Bálint 4x100 váltó 1.
Vinkó Hédi Magasugrás 2.
  Távolugrás 2.
  60m síkfutás 3.
Csik Kornél Távolugrás 3.
  600m síkfutás 2.
  4x100m váltó 1.
Koós Gábor Távolugrás 6.
Lukács Levente távolugrás 5.
Nagy Levente 1500m síkfutás 3.
Francsics Flórián 1500m síkfutás 2.
Vízvári Levente 300m síkfutás 4.
Benkő Krisztián 300m síkfutás 3.
  4x 1000m váltó 1.
Németh Kristóf 4x 1000m váltó 1.
Csik Gergely Távolugrás 2.
Kövesdi Zoltán Magasugrás 1.
Simon Barnabás 4x1000m váltó 1.
  100m síkfutás 5.
Szakály Abigél 100m síkfutás 4.
Sajó Anett 1500m síkfutás 2.
Szabó Vivien Súlylökés 2.

Iskolánk 5-6.osztályos labdarugó csapata tisztes helytállassal egy győzelemmel, egy döntetlennel és egy vereseggel zárta a Városi Diákolimpiai megmérettetéseket, ezzel csoportjában a III. helyezést érte el.

 

20180409_123319 (1)

Csapat tagjai: Biró Ákos, Rózsa Máté, Hosszu András, Deutsch Árpád, Molnár-Végh Marcell, Németh Zsombor, Csik Kornél,Nagy Dominik, Lang Barnabás, Kondics Bence

Városi labdarúgó diákolimpián iskolánk 2 csapata jó játékkal eredményesen szerepelt.
A városi döntőben az I.korcsoportos csapat 4. helyen, a II. korcsoportos csapat 1. helyen végzett.
I. korcsop. csapat tagjai
Szekér Bence 1.a, Németh Csanád 1.a, Baranyai Csaba 1.b, Kápolnási Botond 1.b, Molnár Marcell 1.a, Németh Barna 2.a, Szász Ábel 2.b
II. korcsop. csapat tagjai
Neczpál Milán 3.o., Horváth Boldizsár 3.o., Tóth-Szatmári Zétény 3.o., Radányi Dániel 4.o., Varga Máté 4.o., Molnár Levente 4.o., Spanyó Álmos 4.o., Deutsch Árpád 5.o., Rózsa Máté 5.o., Szekér Gergely 5.o.

II. korcsoportosainknak szurkolhatunk a megyei döntőben is.

30546543_1792857447444637_1027580101_o

30073993_1709298742479139_1158223013_o

Csapateredmények:

IV. k.cs. lány csapat: 1. helyezés
Nagy-Máró Sára , Sajó Anett, Horváth Annamária, Árvai Lilla

IV. k..cs. fiú csapat: 1. helyezés
Benkő Krisztián, Csik Gergely, Simon Barnabás, Németh Kristóf

III. k.cs. lány csapat: 1. helyezés
Szabó Fanni, Koczor Lilla, Donáczi Alexandra, Bordohányi Dorina

Egyéni helyezések:

IV. k.cs. fiú
Simon Barnabás: 1. helyezés
Benkő Krisztián: 2. helyezés
Németh Kristók: 3. helyezés
Csik Kornél: 4. helyezés
IV. k.cs. lány:
Nagy-Máró Sára: 8. helyezés
Sajó Anett: 5. helyezés
Horváth Annamária: 10. helyezés
Árvai Lilla: 7. helyezés

III. k.cs. lány:
Szabó Fanni: 4. helyezés
Koczor Lilla: 15. helyezés
Bordohányi Dorina:5. helyezés
Donáczi Alexandra: 11. helyezés

III. k.cs. fiú:
Csik Kornél: 7. helyezés
Pankotai Benedek:23. helyezés
Tóth Benjámin: 11. helyezés
Takács Dávid: 17. helyezés
Norczen Noel: 29. helyezés

Mezei futóverseny - városi

Örökös ökoiskola

Felújítás

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok