Május 27-én nyolc tanuló (Taba Dorka, Taba Zsombor, Varga Máté, Szakály Barnabás, Norcen Noel, Pankotay Benedek, Czirók Marcell és Gecsei Dániel) vett részt a Herman Ottó Természetismereti Verseny Országos Döntőjén, Budepesten.

Alsós eredmények:
Taba Dorka 3.a osztályos tanuló 5. helyezett
Taba Zsombor 4.a osztályos tanuló 4. helyezett lett. Zsombor díjazásban is részesült.
Varga Máté 4.a osztályos tanuló 9. helyezést érte el.

Felsős eredmények:
Szakály Barnabás 5.a osztályos tanuló 6. helyzett
Pankotay Benedek 6.a osztályos tanuló 5. helyezést érte el.

Herman Ottó Természetismereti Verseny Országos Döntő

Marcaliban, az Alapműveleti Matematikaverseny országos döntőjén iskolánk két tanulója képvlselte megyénket. Radányi Dániel 4. osztályos tanuló országos 18. helyezést, Káldy Fruzsina 5. osztályos tanuló országos 9. helyezért ért el. Gratulálunk!

Sikeresen képviselte iskolánkat kis csapatunk, a    mezei futóverseny országos döntőjén.
 / Horváth Emma Sára 4.c, Lakics Rebeka 5.c, Kotnyek Emma 4.b  Péter Boglárka 4.b/
Béry Bálint . 4.b.

Országos mezei futóverseny