A Nagy Digitális Kaland versenyen iskolánk Lodzsiszkúl nevű csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Czirók Marcell, Gecsei Dániel, Pankotay Benedek.

Mozzarellák nevű csapatunk pedig 4. helyen végzett. Csapattagok:  Feiner Zsófia, Horváth Emese, Wappel Alexa Liza.
 
Május 13-án az ÖKO majálison került sor ünnepélyes keretek között az április 28-án megrendezett megyei környezetvédelmi vetélkedő eredményhirdetésére.
Iskolánk csapatának tagjai: Farkas Tamás 7.a , Pankotay Benedek 5.a és Balikó Milán 7.a osztályos tanuló, akik 1. helyezést értek el. A csapat nevében az értékes jutalmakat Balikó Milán vette át.
Gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea

Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50. évfordulója alkalmából a Szombathelyi Neumann János Általános Iskola 2017. március 7-én „Megyei Kodály Műveltségi Versenyt” rendezett. A vetélkedőt 5-12. évfolyamos tanulók 3 fős csapatai számára hirdettük meg.

A verseny fő céljai között szerepelt: a kodályi életmű ápolása, a komplex személyiségfejlesztés, a tehetséggondozás, a nemzeti hagyományok ápolása, értékeink megismerése és megőrzése.
A verseny írásbeli, szóbeli, gyakorlati jellegű feladatokból valamint előre elkészítendő projektmunkából állt. 
Galéria:

Megyei Kodály Műveltségi Verseny

Bővebben: Megyei Kodály Műveltségi Verseny

Iskolánk három tanulója kapott meghívást a Megyei Zrínyi Matematikaverseny ünnepélyes díjkiosztójára, ahol a verseny legjobbjai vehették át a díjakat.
Szekér Gergely 4.c osztályos tanuló és Szakos Sára 8.a osztályos tanuló 16.
Tóth Bálint Tamás 8.a osztályos tanuló pedig 14. helyezést ért el.
Eredményükhöz gratulálunk!

Eredmények

Ezüst fokozat
Csikós Péter 4.a
Takács Bendegúz 4.a
Felkészítő tanár: Konczérné Krajcsics Ildikó

Ezüst fokozat
Tolnai Bianka 4.c
Felkészítő tanár: Andrásiné Vági Erzsébet

Ezüst fokozat
Csikós Eszter, Farkas Veronika 6.a
Felkészítő tanár: Gulyásné Németh Eszter

Bronz fokozat
Szakály Abigél, Tóth Esztella 7.a, Árvai Lilla, Rába Rebeka 7.b
Felkészítő tanár: Gulyásné Németh Eszter

50 gyorsúszás:
Horváth Emma Sára 3.c: 1. hely
50 m hátúszás:
Horváth Emma Sára 3.c: 1. hely
Juhász-Tóth Eszter 4.a: 2. hely
50 m mellúszás:
Smidéliusz Anna 4.a: 2. hely
100 m hátúszás:
Szabó Márta 5.a: 2. hely
4x50 m lány gyorsváltó:
1.hely:
Horváth Emma Sára 3.c
Juhász-Tóth Eszter 4.a
Smidéliusz Anna 4.a
Lipics Zsófia 4.b  

Úszás diákolimpia - megyei döntő

Örökös ökoiskola

Felújítás

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok