A Nagy Digitális Kaland versenyen iskolánk Lodzsiszkúl nevű csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Czirók Marcell, Gecsei Dániel, Pankotay Benedek.

Mozzarellák nevű csapatunk pedig 4. helyen végzett. Csapattagok:  Feiner Zsófia, Horváth Emese, Wappel Alexa Liza.

Május 13-án az ÖKO majálison került sor ünnepélyes keretek között az április 28-án megrendezett megyei környezetvédelmi vetélkedő eredményhirdetésére.
Iskolánk csapatának tagjai: Farkas Tamás 7.a , Pankotay Benedek 5.a és Balikó Milán 7.a osztályos tanuló, akik 1. helyezést értek el. A csapat nevében az értékes jutalmakat Balikó Milán vette át.
Gratulálunk!
Felkészítő: Horváthné Tóth Tímea

Kodály Zoltán születésének 135. és halálának 50. évfordulója alkalmából a Szombathelyi Neumann János Általános Iskola 2017. március 7-én „Megyei Kodály Műveltségi Versenyt” rendezett. A vetélkedőt 5-12. évfolyamos tanulók 3 fős csapatai számára hirdettük meg.

A verseny fő céljai között szerepelt: a kodályi életmű ápolása, a komplex személyiségfejlesztés, a tehetséggondozás, a nemzeti hagyományok ápolása, értékeink megismerése és megőrzése.
A verseny írásbeli, szóbeli, gyakorlati jellegű feladatokból valamint előre elkészítendő projektmunkából állt.
Galéria:

Megyei Kodály Műveltségi Verseny

Bővebben: Megyei Kodály Műveltségi Verseny

Iskolánk három tanulója kapott meghívást a Megyei Zrínyi Matematikaverseny ünnepélyes díjkiosztójára, ahol a verseny legjobbjai vehették át a díjakat.
Szekér Gergely 4.c osztályos tanuló és Szakos Sára 8.a osztályos tanuló 16.
Tóth Bálint Tamás 8.a osztályos tanuló pedig 14. helyezést ért el.
Eredményükhöz gratulálunk!

Eredmények