Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

Egyed Katalin 3.c - arany minősítés
Péter Boglárka 4.b - ezüst minősítés
Felkészítő tanárok: Kereszturi Márta, Gréger Katalin

Péntek Réka 5.a - arany minősítés
Káldy Fruzsina 5.a - ezüst minősítés
Magyar Zsófia 5.a - ezüst minősítés
Tóth Benjámin 5.a - ezüst minősítés
Sipőcz Gergő 5.a - ezüst minősítés
Tresztián Márk 8.a - ezüst minősítés
Felkészítő tanárok: Schmidt Hajnalka, Sipőczné Lőrincz Aletta

Megyei angol versmondó verseny

Az idei versenyen iskolánkat 8 csapat képviselte, amelyek közül 3 csapatot hívtak be az eredményhirdetésre.

A legjobb eredményt iskolánk 6. osztályos csapata érte el, akik mindösszesen 2 ponttal maradtak le az országos döntőn való indulási jogról. A döntős csapatok:

6. osztály (Rainbow Warriors) - 2. hely:

Czirók Marcell
Gecsei Dániel
Kondics Bence
Pankotay Benedek

5. osztály (A Megoldás) - 3. hely:

Smidéliusz Anna
Magyar Zsófia