Samu Adél 2.a - 3. hely  mell egyéni
Molnár-Végh Bálint 2.a - 3. hely mell egyéni
Horváth Emma Sára 4.c 1.hely gyors egyéni, 1.hely hát egyéni
Smidéliusz Anna 5.a- 3.hely mell egyéni
1.hely  csapat gyors váltó : Horváth Emma Sára (4.c), Smidéliusz Anna (5.a) Lipics Zsófia( 5.b) Endrődy Regina(3.c) 

IMG_20180108_115216

Bolyai Úszóverseny eredményei
3-4. osztály
Egyéni számok:
Pataki Fanni 3.a - hát 3.hely
Antoni Ágoston 3.b - mell 2. hely
Horváth Rebeka 3.b - mell 4. hely
Hegedüs Áron 3.b - gyors 3. hely - hát 3.hely
Endrődy Regina 3.c - gyors 3. hely - hát 2. hely
Tóth Szatmári Zétény 3.c - mell 3.hely
Kemény Dávid 3.c - hát 4.hely
Varga Ramóna Vivien 4.a - mell 4.hely
Horváth Emma Sára 4.C - gyors 1. hely - hát 1.hely
Csapatverseny
Fiú gyors váltó 2. hely ( Tóth Szatmári Zétény, Neczpál Milán, Hegedüs Áron, Kemény Dávid)
Lány gyors váltó 2. hely ( Horváth Emma Sára, Pataki Fanni,Endrődy Regina, Vas Dorottya)  

1-2. évfolyam

gyors
Kápolnási Botond 1.b 1. hely
Baranyai Csaba 1.b4. hely
Bolla Máté 1.b4. hely
Molnár-Végh Bálint 2.a4. hely
Samu Adél 2.a2. hely
Spanyó Panna 2.a3. hely

hátúszás
Kápolnási Botond 1.b 1. hely
Molnár Marcell 1.b 2. hely
Baranyai Csaba 1.b 3. hely
Bolla Máté 1.b 3. hely
Kiss Norina 1.b 3. hely
Hegyaljai Zsombor 2. a 3. hely
Spanyó Panna 2.a 2. hely
Samu Adél 2.a 3. hely

Váltó
Kiss Norina, Spanyó Panna, Samu Adél, Járai Hanga 2. hely
Kápolnási Botond, Molnár-Végh Bálint, Csarankó Tamás, Orbán Zsombor 2. hely

Bólyai Úszóverseny

November 21-én került megrendezésre a Gothard Jenő Általános Iskolában a Barangolás az égbolton csillagászati verseny a város és városkörnyéki iskolák 4. osztályos tanulói számára.
A versenyen Gothard Jenő életéről, munkásságáról, valamint csillagászati ismereteikről kellett számot adni a 10 versenyző csapatnak. Iskolánk csapata (Béry Bálint, Radányi Dániel, Varga Máté) 4.a osztályos tanulók az első helyen végeztek.
Gratulálunk!

20171121_155223-2

Egyed Katalin 3.c - arany minősítés
Péter Boglárka 4.b - ezüst minősítés
Felkészítő tanárok: Kereszturi Márta, Gréger Katalin

Péntek Réka 5.a - arany minősítés
Káldy Fruzsina 5.a - ezüst minősítés
Magyar Zsófia 5.a - ezüst minősítés
Tóth Benjámin 5.a - ezüst minősítés
Sipőcz Gergő 5.a - ezüst minősítés
Tresztián Márk 8.a - ezüst minősítés
Felkészítő tanárok: Schmidt Hajnalka, Sipőczné Lőrincz Aletta

Megyei angol versmondó verseny

Az idei versenyen iskolánkat 8 csapat képviselte, amelyek közül 3 csapatot hívtak be az eredményhirdetésre.

A legjobb eredményt iskolánk 6. osztályos csapata érte el, akik mindösszesen 2 ponttal maradtak le az országos döntőn való indulási jogról. A döntős csapatok:

6. osztály (Rainbow Warriors) - 2. hely:

Czirók Marcell
Gecsei Dániel
Kondics Bence
Pankotay Benedek

5. osztály (A Megoldás) - 3. hely:

Smidéliusz Anna
Magyar Zsófia
Péntek Réka
Hári Noémi

5. osztály (Dominók) - 6. hely

Szekér Gergely
Káldy Fruzsina
Tóth Benjámin
Szakály Barnabás

Bolyai matematika 2017

Felújítás

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok