Január 17-én, második alkalommal rendeztük meg 3. és 4. osztályos tanulók számára a "Kis Meteorológusok" - iskolai vetélkedőt. A vetélkedő témája: névnapokhoz, és egyéb népi megfigyelésekhez kapcsolódó időjárás előrejelzések a természetben. A vetélkedőn (írásbeli, szóbeli és ügyességi) feladatokat oldottak meg a tanulók. Az uzsonnát követően nagy izgalommal várták az eredményhirdetést. Oklevelet, mesekártyát és csokoládét kaptak a versenyen résztvevő,osztályukat képviselő csapatok.

A vetélkedő eredménye:
1. helyezés – 3.b osztály csapata