Eseménynaptár 2019-20-as tanév

 Nyomtatás 

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív
 
2019.
SZEPTEMBER
2.                8:00  Tanévnyitó - első tanítási nap
4.              16:30 Szülői értekezlet 1-4. évfolyam
11-14. Határtalanul! - program 7c, 7.d
19.             16:30 Szülői értekezlet 5-8. évfolyam
28. Tanösvény bemutatása ovisoknak
30. Népmese Napja – mesék – bábelőadások
30.-okt.04. „Állati jó hét” – állateledel gyűjtés
OKTÓBER
  Erdei iskola -2. évfolyam
2. Zene világnapja
2. „Tiszán innen, Dunán túl” – országos népdaléneklési verseny iskolai fordulója
3. Állatok Világnapja – „Mondd, szereted az állatokat?” – városi verseny 3-4. évfolyamosok számára
4. Megemlékezés az Aradi vértanúkról – osztálykeretben
16.            16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
17.            16:30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
22. Köztársaság ünnepe-iskolai megemlékezés-iskolarádió
22. Iskolai könyvtárak éjszakája
25.-nov.3. Angliai tanulmányút 7-8. évf.
28-31. Őszi szünet (utolsó tanítási nap október 25. péntek, első tanítási nap november 4. hétfő)
NOVEMBER
18.-22. Papírgyűjtés
  Egészségnevelési hónap
 21. Egészségnap 1-2. évfolyam
14.            17:00 Pályaválasztási szülői értekezlet 8. évfolyam
20. Óvodások rajzversenyének eredményhirdetése
27.            16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam – véradási lehetőség
28.            16:30 Fogadóóra 5-8. évfolyam – véradási lehetőség
  Nyílt tanítási óra 1. évfolyamon
  Nyílt tanítási óra 3. évfolyamon
  Nyílt tanítási óra 5. évfolyamon
DECEMBER
  Adventi gyertyagyújtás hétfőnként
6. Mikulás ünnepség 1-2. évfolyamon és az óvodásoknak
7. Munkanap – Pályaorientációs nap
11. Adventi kirándulás Grazba
13. Luca napi DÖK buli
14. Tanítási szünet –áthelyezett munkanap – nevelési értekezlet
20. Karácsonyvárás
20. Madárkarácsony
dec. 23- jan. 3. Téli szünet /utolsó tanítási nap december 20. péntek, első tanítási nap január 6. hétfő/
2020.
JANUÁR
15. Nyitnikék
23. Kultúra napja - osztálykeretben
24. SzM Bál
24. Ki Mit Tud? – napközi szervezése
24. Első félév vége
27. Osztályozó értekezlet
30. Szülői értekezlet 8. évfolyam
31. Félévi értesítők kiosztása
FEBRUÁR
3. Tanítási szünet - Félévi értekezlet
4-10. Neumann programsorozat
5. Városi matematika verseny 2. évfolyam
6. Neumann –CEO kupa
6. Neumann nyomában – városi komplex tanulmányi verseny 3-4. évfolyam
12.           16:30 Szülői értekezlet 1-4. évfolyam
13.           16:30 Szülői értekezlet 5-7. évfolyam 
  Farsang 1-2. évfolyam
  Farsang 3-4. évfolyam
19. Nyíltnap – leendő elsősöknek
21. Farsang 5-8. évfolyam
25. Kommunisták és egyéb diktatúrák áldozataira megemlékezés - osztálykeretben
MÁRCIUS
2-6. Pénzügyi  - és Vállalkozói Témahét
  Megyei Zenei Műveltségi Verseny
13. Napközis gála
13. Nemzeti ünnep – megemlékezés (iskolai)
16. Tanítási szünet – nevelési értekezlet
17-24. Idegen nyelvi hét
18.           16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
19.           16:30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
23. Víz világnapja
23-27. Digitális témahét
24. Megyei angol verseny döntője
25. Mesetarisznya – városi vetélkedő 1-2. évfolyam
ÁPRILIS
   Határtalanul pályázat - Erdély – 7. a, 7.b
1.-2. Nemzetközi Gyermekkönyvnap – városi verseny
1-8. Állateledel gyűjtés
8. Költészet napjáról megemlékezés
9-14. Tavaszi szünet /utolsó tanítási nap április 8. szerda, első tanítási nap április 15. szerda/
16. A holokauszt áldozatai emléknapja
20-24. Fenntarthatósági témahét
20-24. ÖKO-rendezvénysorozat
23. Városi környezetismereti verseny 2.-3. évfolyam számára
  Szintfelmérő 2 és 4. osztályosoknak
30. Tanítási szünet – tantestületi kirándulás
MÁJUS
6.             16.30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
7.             16.30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
11. Madarak és fák napja
12. Napközisek városi versenye- Madarak és fák napja
20. Idegennyelvi mérés 6.,8. évfolyam
22. Hősök Napja – Megemlékezés osztálykeretben
25-29. Erdei iskola3-4.évf.
27. OKM 6., 8. évfolyam
  Leendő elsősök szülői értekezlete
JÚNIUS
2-5. Erdei iskola 6. évfolyam számára
4. Nemzeti Összetartozás Napja
9. Osztályozó értekezlet 1-8 évfolyam
10. Környezetvédelmi világnap
10. Jó tanulók, jó sportolók köszöntése
11. Tanulmányi kirándulás
  Kalandváros 1-4.évfolyam
12. Ballagás
15. Dök nap
18.          18:00 Tanévzáró