Városi napközis tábor

Leendő elsősöknek

Középiskolák visszejelzései

A középiskoláknak tájékoztatni kell az általános iskolákat, hogy hogyan teljesítenek volt diákjaink a választott intézményben. Ezen visszajelzést tekinthetik meg az alábbi dokumentumokban:
2016 évi visszajelzések
2015 évi visszajelzések

2016.
SZEPTEMBER
1.                8:00  Tanévnyitó - első tanítási nap
7.              16:30 Szülői értekezlet 1-4. évfolyam
8.             16:30 Szülői értekezlet 5-8. évfolyam
29. Állatok a népmesékben-iskolai vetélkedő
30. Népmese Napja – mesék – bábelőadások
30. Zenei Világnap
  Erdei iskola 2. évfolyam
 
OKTÓBER
  Papírgyűjtés
3-10. „Állati jó hét” – állateledel gyűjtés
4. Állatok Világnapja – „Mondd, szereted az állatokat?” – városi verseny 3-4. évfolyamosok számára
6. Megemlékezés az Aradi vértanúkról – osztálykeretben
7. Kalandváros 1-4. évfolyam
10. Tanösvény bemutatása ovisoknak
12.            16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
13.            16:30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
15. Nevelési értekezlet
21. Iskolai könyvtárak éjszakája
21. Köztársaság ünnepe-iskolai megemlékezés-iskolarádió
28. Halloween délután és Tökfaragó verseny
 
NOVEMBER
2-4. Őszi szünet (utolsó tanítási nap október 28. péntek, első tanítási nap november 7. hétfő)
  Egészségnevelési hónap
  Nyílt tanítási óra az első évfolyamon
14. Egészségnap 1-2. évfolyam
17.            17:00 Pályaválasztási szülői értekezlet 8. évfolyam
28. Óvodások rajzversenyének eredményhirdetése
30.            16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam



DECEMBER
  Adventi gyertyagyújtás hétfőnként
1. Fogadóóra 5-8. évfolyam
2. Mikulás ünnepség és az Aranyhíd Nevelési - Oktatási Integrációs Központban
5. Mikulás ünnepség 1-2. évfolyamon az óvodásoknak
7. Adventi kirándulás Bécsbe
9. Mikulás party a Diákönkormányzat szervezésében
21. Madárkarácsony
21. Karácsonyvárás
dec. 22- jan. 2. Téli szünet /utolsó tanítási nap december 21. szerda, első tanítási nap január 3. kedd/
 
2017.
JANUÁR
16.           16:30 Óvodás program
16. Városi anyanyelvi verseny 2. évfolyam
20. Első félév vége
23. Kultúra napja - osztálykeretben
23. Osztályozó értekezlet
26. Szülői értekezlet 8. évfolyam
27. SZM Bál
27. Félévi értesítők kiosztása
30. Félévi értekezlet - tanítás nélküli munkanap
 
FEBRUÁR
Jan.30. - febr.8. Neumann programsorozat
2. Farsang 3-4. évfolyam
6. Neumann nyomában – városi komplex tanulmányi verseny 3-4. évfolyam
6. Neumann –CEO kupa
6. Városi matematika verseny 2. évfolyam
9. 16:30 Nyitnikék - Iskola bemutatása ovisoknak
10. Farsang 5-8. évfolyam
15.            16:30 Szülői értekezlet 1-4. évfolyam
16.            16:30 Szülői értekezlet 5-7. évfolyam 
17. Farsang 1-2. évfolyam
24. Kommunisták és egyéb diktatúrák áldozataira megemlékezés - osztálykeretben



MÁRCIUS
  Kodály zenei verseny - megyei
14. Nemzeti ünnep – megemlékezés (iskolai)
16. Tantestületi kirándulás - Tanítás nélküli munkanap
17. Nevelési értekezlet - Tanítás nélküli munkanap
20- ápr.10. Idegen nyelvi hetek
  Projektnap 5-8. évfolyam
21. Nyílt nap leendő elsősöknek
22. Víz világnapja
24. Napközis gála
29.           16:30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
30.           16:30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
 
ÁPRILIS
   2. és 4. osztály mérése
3. Nemzetközi Gyermekkönyvnap – városi verseny
3. Szintfelmérő 4. osztályosoknak - magyar
4. Szintfelmérő 4. osztályosoknak - matematika
5. Szintfelmérő 4. osztályosoknak - angol
10. Megyei angol verseny döntője
11. Költészet napjáról megemlékezés
11-18. London – Párizs tanulmányút
13-18. Tavaszi szünet /utolsó tanítási nap április 12. szerda, első tanítási nap április 19. szerda/
19-28. Állateledel gyűjtés
21. Városi környezetismereti verseny 2. évfolyam számára
24-28. Adománygyűjtés hete
24-28. ÖKO-hét (Fenntarthatóság – környezettudatosság témahete)
 
MÁJUS
2-5. Megyei rajz – és kézműves verseny
2. Napközisek megyei versenye, Madarak és fák napja
3.             16.30 Fogadóóra 1-4. évfolyam
4.             16.30 Fogadóóra 5-8. évfolyam
8-12. Erdei iskola 3., 4., 6. évfolyam számára
17. Leendő elsősök szülői értekezlete
17. Idegennyelvi mérés 6.,8. évfolyam
19. DÖK - kerékpártúra
24. OKM mérés 6., 8. évfolyam
26. Hősök Napja – Megemlékezés osztálykeretben
27. SZM majális
 


JÚNIUS
2. Nemzeti Összefogás Napja
12. Környezetvédelmi világnap
12. Osztályozó értekezlet 1-8 évfolyam
13. Tanulmányi kirándulás 1-8. évfolyam
14. DÖK nap – Tanítás nélküli munkanap
14. Jó tanulók, jó sportolók köszöntése
15. Ballagás
22.          18:00 Tanévzáró

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok