Szombathelyi Neumann János Általános Iskola weboldala

Intézményvezetői pályázat

Az Emberi Erőforrások Minisztere pályázatot hirdet iskolánk intézményvezető beosztás ellátására, amelyet itt olvashatnak el.

A beérkezett pályázatok az alábbi linkeken megtekinthetők:

Dr Kiss-Geosits Beatrix Katalin PhD
Schmidt Hajnalka

Kréta

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Iskolánkban a 2018/2019-es tanévtől kezdődően a KRÉTA elektronikus napló került bevezetésre.

Elérhetőség: https://neumann.e-kreta.hu

Működik a https://neumann.ekreta.hu link is, valamint a https://klik036613001.e-kreta.hu

Felhasználónevek/jelszavak diákoknak: Minden diák rendelkezik saját egyedi felhasználónévvel és hozzátartozó jelszóval, amelyet a belépés után célszerű megváltoztatni. Belépés után a jobb felső sarokban a névre kattintva, majd Profilbeállítások-Jelszó módosítása útvonalon. Elvesztett, elfelejtett jelszó esetén a diák keresse osztályfőnökét, vagy az iskola rendszergazdáját, aki tudja pótolni a jelszót.

Felhasználónevek/jelszavak szülőknek: Alapesetben a gondviselő részére generálódnak le a belépési azonosítók, de lehetőség van mindkét szülőnek saját belépési nevet kérni. Ekkor viszont a MozaNaplóval szemben, minden gyerekhez külön szülői azonosító fog tartozni, emiatt a kezelés talán körülményesebb, bár a mobil alkalmazással ez kikerülhető. Elveszett, elfelejtett jelszó esetén annak pótlása csak személyesen lehetséges, kérem ezügyben keresse fel az iskola rendszergazdáját! (neumannrgazd@gmail.com)

UPDATE - szeptember 5-i frissítést követően lehetőség van a gondviselőnek saját felhasználónevet kérni a napló belépési oldalán. Itt néhány adat megadása után a rendszer megpróbálja beazonosítani a szülőt, amennyiben ez sikeres, akkor teljes hozzáférést kap, amelyhez a felhasználónevet és jelszót a rendszer kiküldi a megadott e-mail címre. Ha a beazonosítás sikertelen, akkor a Kréta adminjai és az osztályfőnök kap egy e-mailt a kérelemről, a felhasználó pedig egy korlátozott hozzáférést a naplóhoz szintén e-mailben. Letölthető egy pdf dokumentum, amellyel tudja igazolni az iskola felé, hogy jogosult a hozzáférésre. Ezt kinyomtatva, aláírva el kell juttatni az iskolába (osztályfőnök, iskolatitkár) a bővített jogosultsághoz. A korlátozott hozzáféréssel csak a gyermeke órarendjét tudja megnézni. Bővített jogosultsággal a jegyek, hiányzások is elérhetők lesznek.

UPDATE - november 11: A mai nappal letiltásra került a fenti funkció, azaz új azonosító igénylésével, kérjük keresse az osztályfőnököt, illetve a rendszergazdát!

Jelszóváltoztatás: Belépés után az oldal tetején, a név melletti kis háromszögre, majd a Profilbeállítások pontra kattintva lehet megtenni, a Jelszó módosítása fülön

Mobil alkalmazás: A Kréta tudásbázisán megtalálható a leírás és a letöltési lehetőség is.

Egyéb kérdésekben segítséget találhatnak a https://tudasbazis.ekreta.hu/ oldalon.

Legfrissebb hírek

Előző hónap November 2018 Következő hónap
week 44 1 2 3 4
week 48 26 27 28 29 30