„A könyvtár egy csoda. Ha valamire tényleg kíváncsi vagy, lépj oda a könyvespolchoz, csak kövesd megérzéseid. A könyv a válasszal ott vár majd rád!”

(Lucien del Mar)

Az iskola könyvtára az épület tetőterében, 90 m2-en várja olvasóit. A könyvtárban egyszerre egy osztály tud helyet foglalni, így lehetőség van könyvtárhasználati órák és egyéb, könyvtárhasználatra épülő tanórák megtartására is.
A könyvtárban a következő dokumentumtípusok találhatók meg:

- könyv - 7.734 db
- DVD, videofilm - 254 db
- CD - 269 db
- folyóirat - 9 féle

A könyvtárban 5 asztali számítógép és 5 laptop található, mindegyik internet elérési lehetőséggel. Az olvasók 9 gépet használhatnak.

A könyvtár nyitva tartása:

hétfő 900 – 1430
kedd 900 – 1430