A 2018/2019. tanévre az általános iskolai beiratkozás ideje:

1. április 12. (csütörtök): 8:00-19:00
  2. április 13. (péntek): 8:00-18:00

A beiratkozás helye:

Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

9700 Szombathely, Losonc utca 1.

A beiratkozáshoz szükséges nyomtatványok a következők, amelyek letölthetők .doc, illetve .pdf formátumban:

• jelentkezési lap   (A jelentkezési lap 2018. április 6-án megváltozott!!!)
  • nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról (amennyiben a szülői felügyeleti jogot csak az egyik szülő gyakorolja, erről hivatalos irat másolatának csatolása szükséges)
  • nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről
  • nyilatkozat etika/hit- és erkölcstan oktatásról (heti 1 óra, etikát az osztályfőnök, hit- és erkölcstant hitoktató tartja)
  • szakköri igények, napközi igény

Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy a fenti nyomtatványok többségét mindkét szülőnek alá kell írnia, így célszerű azokat géppel vagy kézzel kitöltve, kinyomtatva, mindkét szülő által aláírva magukkal hozni a beiratkozásra.

A fenti nyomtatványokon kívül a következő iratokat kell hozni a beiratkozásra:

• gyermek születési anyakönyvi kivonata vagy személyi igazolványa
  • gyermek nevére kiállított lakcímkártya
  • szülő lakcímkártyája
  • óvoda igazolása az iskolába lépéshez szükséges fejlettségről (gyermek oktatási azonosítójával)
  • nevelési tanácsadás keretében vagy Szakértői Bizottság által végzett iskolaérettségi vizsgálat szakvéleménye (ha van ilyen)
  • gyermek oltási könyve
  • gyermek ötéves státusz lapjának másolata (orvosi és védőnői is!)
  • diákigazolvány adatlap (a gyorsabb ügyintézés érdekében célszerű már a beiratkozást megelőzően igényelni a Kormányablakban)

Örökös ökoiskola