Tájékoztatás az utazási kedvezmények igénybevételéhez használható okmányokról és dokumentumokról

Az Oktatási Hivatal Ügyfélszolgálatának tájékoztatása alapján 2017. november 13. napjától, a mellékletben található okmányok és dokumentumok megléte mellett lehet igénybe venni az utazási kedvezményket.
Melléklet itt letölthető.

A fenti címmel indított néprajzi sorozatot az AGORA – Művelődési és Sportház falusi munkákról, eszközökről, kézműves mesterek műhelyeiről és a hozzájuk kapcsolódó szokásokról, hagyományokról kisiskolás tanulóknak.
Éltünk a remek lehetőséggel. Szeptember 27-én délután iskolánk 7. és 8. napközis csoportja (a 3. b és 3. c osztály) kukoricafosztás- csuhéfigura készítése foglalkozáson vett részt. Az érdekes, élvezetes program során a gyermekek új ismereteket szereztek, tevékenykedtek, élményekkel gazdagodtak. Még a kukoricamálét is megkóstolhatták. Finom volt, mindenkinek ízlett. Köszönjük Judit és Zita néninek a szép délutánt.

Kézműves foglalkozás