A tavaszi szünetben iskolánk 29 tanulója és 3 pedagógusa Londonban járt. Megnézték a főbb látnivalókat: London Eye, Big Ben, the Tower, Greenwich, Madame Tussauds. Vásárolhattak az Oxford Streeeten, és hajóztak a Temzén. A résztvevők angol családoknál szálltak meg, így belekóstolhattak azok mindennapi életébe. Szerencsére az időjárás mindvégig kedvezett, így kellemes hangulatban telt a kirándulás. Hazafelé Canterbury városában tettek látogatást, majd Dover fehér szikláitól búcsúzva komppal keltek át a Csatornán. Mindenki élményekkel teli érkezett haza. Remélhetőleg többen visszatérnek majd Angliába.

London Tanulmányút 2017

Örökös ökoiskola