Az iskolánk alsó tagozatos csapata Nagykanizsára utazott, hogy részt vegyen a Nyugat- Dunántúl regionális elődöntőben, ahol négy iskola mérte össze tudását. A verseny nagyon jó hangulatban, szoros küzdelemben zajlott. Végül tanulóink a dobogó harmadik fokára állhattak fel a nap végére. Ezzel ugyan tovább nem jutottak a Kelet és Nyugat Magyarországi döntőbe, de új sportszerekkel az iskolát, önmagukat pedig számos játékkal töltött órával gazdagították.
Gratulálunk a résztvevőknek!

Kinder+Sport

Megosztás

Örökös ökoiskola

Felújítás

TIOP-1.2.3-09/1-2010-0034 Közös tudásbázis kialakítása az iskolai könyvtárak fejlesztésével – Együttműködés a Paragvári Utcai Általános Iskola és a Neumann János Általános Iskola között

TÁMOP-3.1.7-11/2-0556 Referenciaintézmények országos hálózatának kialakítása és felkészítése
„Csodakert” A Szombathelyi Neumann János Általános Iskolában

A pályázat zárása

Kapcsolódó anyagok