ÖKO - hét programja

Április 21. – Föld napi megemlékezés
Április 21. - Városi verseny a föld napja alkalmából 2. évfolyam számára
Április 24. - PET palack gyűjtés – osztályok közötti verseny
Április 24. - Föld napi szövegértési verseny (3 - 4. évfolyam)
Április 24. - "Ki mondta, hogy nem tudod megváltoztatni a világot?" - föld napi vetélkedő (3 - 4. évfolyam)
Április 25. – „Állati jó” bemutató – interaktív foglalkozás (1 – 4. évfolyam)
Április 26. - „Cseppben a tenger” – bemutató óra (3 – 4. évfolyam)
Április 21 - 28. - Iskolánk környékének rendbetétele, föld napi foglalkozások (felső tagozat, napközi)
Április 28. – A hét zárása, vetélkedők eredményhirdetése

" Mindig a holnapban reménykedünk, a holnap viszont, tőlünk remél egyet - mást."
/Ernst R./