A 2017/18. tanévre az általános iskolai beiratkozás ideje:

2017. április 20. (csütörtök):      8:00-19:00
2017. április 21. (péntek):          8:00-18:00

A beiratkozás helye:

Szombathelyi Neumann János Általános Iskola
9700 Szombathely, Losonc utca 1.

A beiratkozáshoz szükséges nyomtatványok- melyek letölthetők honlapunkról  -  a következők:

• jelentkezési lap
  • nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról (amennyiben a szülői felügyeleti jogot csak az egyik szülő gyakorolja, erről hivatalos irat másolatának csatolása szükséges)
  • nyilatkozat az életvitelszerű lakcímről
  • nyilatkozat etika/hit- és erkölcstan oktatásról (órarendbe építve heti  1 óra, etikát az osztályfőnök, hit- és erkölcstant hitoktató tartja)
  • szakköri igények, napközi igény
  • étkezéssel kapcsolatos tájékoztató ÉS nyilatkozatok

Felhívjuk a kedves szülők figyelmét, hogy a fenti nyomtatványok többségét mindkét szülőnek alá kell írnia, így célszerű azokat géppel vagy kézzel kitöltve, kinyomtatva, mindkét szülő által aláírva magukkal hozni a beiratkozásra.

A fenti nyomtatványokon kívül a következő iratokat kell hozni a beiratkozásra:

• gyermek születési anyakönyvi kivonata vagy személyi igazolványa
  • gyermek nevére kiállított lakcímkártya
  • szülő lakcímkártyája
  • óvoda igazolása az iskolába lépéshez szükséges fejlettségről (OM azonosítóval )
  • nevelési tanácsadás keretében vagy Szakértői Bizottság által végzett iskolaérettségi vizsgálat szakvéleménye (ha van ilyen)
  • gyermek oltási könyve
  • gyermek ötéves státusz lapjának másolata (orvosi és védőnői is!)
  • diákigazolvány adatlap (a gyorsabb ügyintézés érdekében célszerű már a beiratkozást megelőzően igényelni a Kormányablakban)